Barion Pixel

Tudástár

Kerekasztal beszélgetés a Közös Városunk konferencián 2021. október 15-én.

4 önkormányzati vezető – 4 történet. Hogyan jutott el oda aktivistaként, szakértőként, szervezkedő emberként, hogy közpolitikai szerepet vállaljanak? Mennyire vannak megelégedve az elmúlt 2 évvel, amit a fővárosi, miskolci, ferencvárosi és józsefvárosi önkormányzatokban tötlöttek? Mi volt könnyű? Mi volt nehéz? Hogyan tudnak együttműködni a pártokkal? A beszélgetés végén csemegével is várunk: a résztvevők egymástól kérdeznek, és akár nehezeket is!

Résztvevők:

  • Varga Andrea (Miskolc alpolgármestere)
  • Pikó András (Józsefváros polgármestere)
  • Döme Zsuzsanna (Ferencváros alpolgármestere)
  • Misetics Bálint (a főpolgármester lakás- és szociálpolitikai tanácsadója)

Moderátor: Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája)

Nézd meg a konferencia többi beszélgetését is ezen a linken!

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája kritikai pedagógia képzése alapvetően nem egy módszerről és nem kizárólag tanároknak szól. A kritikai pedagógia leginkább szemlélet vagy filozófia, amely a minket körülvevő társadalom struktúráinak, folyamatainak és...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás