Barion Pixel

Tudástár

Kerekasztal beszélgetés a Közös Városunk konferencián 2021. október 15-én.

4 önkormányzati vezető – 4 történet. Hogyan jutott el oda aktivistaként, szakértőként, szervezkedő emberként, hogy közpolitikai szerepet vállaljanak? Mennyire vannak megelégedve az elmúlt 2 évvel, amit a fővárosi, miskolci, ferencvárosi és józsefvárosi önkormányzatokban tötlöttek? Mi volt könnyű? Mi volt nehéz? Hogyan tudnak együttműködni a pártokkal? A beszélgetés végén csemegével is várunk: a résztvevők egymástól kérdeznek, és akár nehezeket is!

Résztvevők:

  • Varga Andrea (Miskolc alpolgármestere)
  • Pikó András (Józsefváros polgármestere)
  • Döme Zsuzsanna (Ferencváros alpolgármestere)
  • Misetics Bálint (a főpolgármester lakás- és szociálpolitikai tanácsadója)

Moderátor: Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája)

Nézd meg a konferencia többi beszélgetését is ezen a linken!

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás