Barion Pixel

Képzések és műhelyek

2-16 óra
10-20 fő
15 000 Ft/órától

A Közélet Iskolájában képzéseinkkel célunk elérhetővé tenni a szerveződés és demokratikus részvétel eszközeit mindenki számára. Évente több százan tanulnak nálunk az alulról szerveződő csoportok építéséről, társadalmi mozgalmakról és kritikai pedagógiáról. Személyes vagy online formában tudunk pár órás műhelyeket vagy akár 1-2 napos képzéseket biztosítani csoportoknak az alábbi témákban:

  • csoportszervezés és csoportvezetés
  • érdekvédelem módszerei
  • toborzás és szövetségépítés
  • társadalmi- vagy nemi egyenlőtlenségek  
  • moderálás és hatékony
  • megbeszélések
  • részvételi akciókutatás
  • aktivista és szervezeti jóllét
  • kritikai pedagógia
  • mozgalomötérténet

 

A képzéseinket általában 10-20 fős csoportoknak tartjuk, a kritikai pedagógia alapelveire építve, vagyis közösen gondolkozunk azon, hogy hogyan működik a társadalom, mi a mi helyzetünk benne, és hogyan tudunk tenni egy igazságosabb jövőért. Emellett változatos pedagógiai módszereket használunk, hogy segítsük a résztvevők tanítását és építünk a résztvevők tapasztalataira, hiszünk abban, hogy a csoportok tagjai rengeteget tudnak tanulni egymástól.

Minden programunk tartalmaz interaktív elemeket és a konkrét tananyagot a felkéréshez és a csoport előzetes tapasztalatához igazítjuk. Az árazás pluszban magában foglalhatja a felkészülési díjat, illetve több képző esetében is felárral kell számolni.

Az előre meghirdetett nyilvános képzéseink ingyenesek, amit itt tudsz megnézni.

Résztvevőink mondták

“Egy olyan közösség, ahol a saját életeddel kapcsolatos hasznos tudást tudsz szerezni játékosan, azért hogy minden területen tudd érvényesíteni a jogaidat.”
“Magabiztosságot adtak a képzések, hogy fel merjek szólalni, ha valami nem tetszik. Ezt máshol nem tanítják.”
“Nagyon elgondolkodtató volt a képzés változatos módszerekkel és jó hangulatban.”
“Azonnal beépíthető tudás. Gyakorlatias és valódi tapasztalatokon alapszik.”

Hogyan kérjek ajánlatot vagy rendeljem meg a szolgáltatást?

Írj emailt az info@kozeletiskolaja.hu címre és megbeszéljük a részleteket

VAGY

Töltsd ki az alábbi űrlapot és hamarosan visszajelzünk:

Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás