Támogass

Úgy gondolod, hogy passzívak az emberek? Mi pont ez ellen teszünk az ingyenes programjainkkal, amelyeken -társadalmi helyzetétől függetlenül -bárki részt vehet! Megmutatjuk, hogy lehet változást elérni és azért teszünk nap mint nap, hogy mindenki kiállhasson az érdekeiért. Ma még nagyobb szükség van ezekre a tanulási élményekre és szerveződési lehetőségekre, mint valaha.

Köszönjük, hogy te is aktivizálod az országot és
ezzel elősegíted a valódi demokráciát!

résztvevő évente

szervezettel dolgozunk évente

városban dolgozunk
évente

városban dolgozunk
Budapesten és Miskolcon

RENDSZERES VAGY EGYSZERI ADOMÁNY

BANKKÁRTYÁS ADOMÁNYOZÁS

ÁTUTALÁS

Bankszámlaszám:
16200106-11553650 (Magnet Bank) Számlatulajdonos:
Közélet Iskolája Alapítvány
Ha rendszeresen támogatnál minket, a netbankodban válaszd az állandó átutalási megbízás lehetőséget.

ADOMÁNYOZÁS PAYPALON

HOGYAN TÁMOGATHATSZ MÉG?

tamogass-1-szazalek

1 %-OS TÁMOGATÁS

Ajánld fel adód 1%-át! Neked csak pár kattintás, nekünk nagy segítség.
Név: Közélet Iskolája Alapítvány,
Adószám: 18626654-1-41

VÁSÁROLJ TŐLÜNK!

Nézz körül a boltunkban, ahol találsz aktivista könyveket, érdekvédelmi társast, és Közélet Iskolája ajándéktárgyakat is. Minden vásárlással a munkánkat támogatod!

tamogass-magnet

MAGNET BANKOS VAGY?

Támogass minket ingyen a segítő bankkártyás programban!

CÉGKÉNT SEGÍTENÉL?

A Közélet Iskolája közhasznú szervezet, így az adományozás adóalap-kedvezményre jogosítja fel a cégeket. Az ehhez szükséges igazolás kiállítása ügyében vedd fel velünk a kapcsolatot a info@kozeletiskolaja.hu címen!

Támogasd a munkánkat annak érdekében, hogy a közéletben való részvétel ne csupán egy szűk elit kiváltsága legyen, hanem mindenki fel tudjon szólalni azért, ami igazán fontos!

TÁMOGATÓK