Barion Pixel

Tudástár

Az osztályhelyzet egyértelműen befolyásolja a választási részvételt. De hogyan? És miért? És mi ezzel a dolgunk?

A Közélet Iskolája 2017 szeptemberi évnyitóján erről beszélgettünk a meghívott vendégekkel:

  • Badzsó Istvánné Angéla (Közöd Civil Társaság – Mártát a Magdolnának! kampány; Közélet Iskolája)
  • Balog Gyula (A Város Mindenkié – Választási tájékoztató fórumok hajléktalanszállókon kampány)
  • Molnár György (Közöd Civil Társaság – Mártát a Magdolnának! kampány; MTA – Közgazdaságtudományi Intézet)
  • László Róbert (Political Capital – A szegények voksa kutatás)

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás