Barion Pixel

Tudástár

Az új adatokkal bővült Küzdelmeink története – mozgalomtörténeti adatbázisról (mozgalmak.hu) kérdezte munkatársunkat, Bauer Flórát a Civil Rádió.

Hallgasd meg a beszélgetést és nézd meg az adatbázist, mert a múlt ismerete nélkül nincs mélyreható társadalmi változás!

A megújult Küzdelmeink története adatbázisról beszél Bauer Flóra a Civil Rádióban

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás