Barion Pixel

Tudástár

Az állampolgári részvétel kultúrájának megteremtése, a részvételi költségvetés bevezetése az elmúlt időszakban több országban is elkezdődött. Mik az eddigi tapasztalatok? Vajon jó öltet-e kötelezni az önkormányzatokat a részvételi költségvetés alkalmazására?

Résztvevők:

  • G. Szabó Dániel (Fővárosi Önkormányzat, Koordinációs Főosztály, főosztályvezető)
  • Kovács Kamilla (részvételi referens, Miskolci Önkormányzat)
  • Milota Sidorova (igazgató, Metropolitný inštitút Bratislavy)
  • Sylwia Betlej (irodavezető, Gdanski Önkormányzat)
  • Moderátor: Merényi Miklós (K-Monitor)

A beszélgetést 2021. október 16-án tartottuk.

Nézd meg a konferencia többi beszélgetését is ezen a linken!

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája kritikai pedagógia képzése alapvetően nem egy módszerről és nem kizárólag tanároknak szól. A kritikai pedagógia leginkább szemlélet vagy filozófia, amely a minket körülvevő társadalom struktúráinak, folyamatainak és...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás