Barion Pixel

Tudástár

A Közélet Iskolájában azért dolgozunk 2014 óta, hogy megerősítsük az állampolgári részvétel kultúráját Magyarországon és támogassuk a kirekesztett társadalmi csoportok tagjait abban, hogy állampolgári jogaikat valódi tartalommal tölthessék meg. Az Iskola fő tevékenységei az állampolgári oktatás, a részvételi akciókutatás és a stratégiai tervezés. Eddigi munkánkról ezen a linken lehet többet olvasni.

Olyan munkatársat keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, hisz a kritikai gondolkodás, az állampolgári oktatás, a politikai részvétel és aktivizmus erejében és van kapcsolódó tapasztalata is.

Az Iskola irodája Budapesten van, ám emellett rendszeresen tartunk képzéseket, programokat más településeken is. A munkatársak részben otthon, részben a budapesti Auróra Közösségi Házban található irodában dolgoznak. Mindannyian kötetlen munkaidőben dolgozunk, valamint rendszeresen, de előre tervezetten dolgozunk hétvégi napokon is.

Félállású (heti 20 óra) oktatásszervező munkatársat keresünk, aki motiváltan tudná végezni ezt a feladatot hosszú távon is.  Az oktatásszervező fő feladatai a következők:

 • Képzések szervezése, résztvevőkkel kapcsolattartás, képzési adminisztráció
 • Képzések helyszíni adminisztrációja és pénzügyek (vagyis havi 1-2-szer pár órás hétvégi munka)
 • Adatbázisok kezelése, egyszerűbb statisztikák készítése és adatvédelem
 • Webshop rendelések intézése (átadás, postázás, kapcsolattartás)
 • Irodai eszközök és képzési ellátás beszerzése

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi készségekkel, tudással és tapasztalatokkal:

 • precizitás,
 • jó időkezelés és szervezési készség,
 • csapatmunka,
 • segítőkész és közvetlen kommunikációs stílus,
 • rendszerező gondolkodás,
 • elkötelezettség a Közélet Iskolája céljai és értékei iránt.

A jelentkezésnél előnyt jelent, de nem elvárás:

 • tapasztalat közösségi, civil vagy érdekvédelmi munkában,
 • pályázatkezelési tapasztalat.

Fizetés: bruttó 247.300 Ft/hó, ami kedvezmények nélkül nettó 164.500 Ft/hó

Jelentkezés: 2023. október 19-ig az allas@kozeletiskolaja.hu címre elküldött magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel. Az email tárgyában szerepeljen ez: „oktatásszervező munkatárs jelentkezés”.

A kiválasztás folyamata:

 • önéletrajz és motivációs levél beküldése 2023. október 19-ig
 • személyes interjúk: 2023. október 16-ai és 23-ai héten
 • elképzelhető, hogy a személyes interjúk után egy kisebb feladatot is kapnak a jelentkezők, ami otthon megírható pár napos határidővel
 • munkakezdés időpontja: leghamarabb 2023. november eleje

Tovább információ: allas@kozeletiskolaja.hu

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás