Barion Pixel

Tudástár

A beszélgetés során az április 3-i országgyűlési választás és népszavazás kapcsán vitatjuk meg a közösségi kampányolás erősségeit, nehézségeit, módszereit és perspektíváit.Hallunk a meghívott kampányok tapasztalatairól: arról, hogyan szerveződtek, hogyan fejlődtek, mit tanultak, mit csinálnának másképpen vagy éppen mire büszkék. Beszélünk arról is, hogyan tovább:

▪ Mit lehet kezdeni a negyedik kétharmadban?

▪ Mire van szükség a közösségi kampányoláson túl?

▪ Mi a demokratikus politizálás jövője a meghívottak számára?

▪ Hogyan terveznek tovább dolgozni azzal a rengeteg emberrel, akik részt vettek a kampányokban vagy támogatták azokat?

▪ Miben akarnak fejlődni, továbblépni, változtatni?

👥 Résztvevők

  • Zubek Adrienn – Jámbor András kampányának kampányfőnöke (Budapest 6. OEVK)
  • Ács Annamária – Szél Bernadett kampányának kampányfőnöke és koordinátora (Pest 02. OEVK)
  • Molnár Tímea (Amnesty International Magyarország, mobilizációs vezető) és
  • Dudits Luca (Háttér Társaság, kommunikációs munkatárs) – ‘Érvénytelen kérdésre, érvénytelen válasz’ kampány szervezői
  • Moderátor: Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája)

👉 A beszélgetés annak a tanulási folyamatnak a része, amit a Közélet Iskolája 2017-ben indított el és ennek keretében született többek között a Választási mindenkié! című kisokos, amit itt tudsz letölteni: https://kozeletiskolaja.hu/post/tag/ingyenes/

Megosztás Facebookon
Az elmúlt 5 év józsefvárosi közösségi választási kampányainak történetét kötjük össze a kerekasztal beszélgetésen. Többek között szó lesz még szervezeti tanulásról, arról hogyan épültek egymásra a kampányok és mit jelentett...
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Támogatjuk a civil szervezeteket a hatékonyabb működésben. Sokszínű közösséget építünk, ahol a kritikus gondolkodás, a...

Támogasd a munkánkat és
legyél részese a változásnak!

Támogatod, hogy egy igazságos országban éljünk, ahol mindenkinek megvan a tudása és képessége ahhoz, hogy kiálljon az érdekeiért

Segíted a magyarországi mozgalmi és civil szféra fejlődését

Hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek

0
Skip to content