Barion Pixel

Tudástár

A beszélgetés során az április 3-i országgyűlési választás és népszavazás kapcsán vitatjuk meg a közösségi kampányolás erősségeit, nehézségeit, módszereit és perspektíváit.Hallunk a meghívott kampányok tapasztalatairól: arról, hogyan szerveződtek, hogyan fejlődtek, mit tanultak, mit csinálnának másképpen vagy éppen mire büszkék. Beszélünk arról is, hogyan tovább:

▪ Mit lehet kezdeni a negyedik kétharmadban?

▪ Mire van szükség a közösségi kampányoláson túl?

▪ Mi a demokratikus politizálás jövője a meghívottak számára?

▪ Hogyan terveznek tovább dolgozni azzal a rengeteg emberrel, akik részt vettek a kampányokban vagy támogatták azokat?

▪ Miben akarnak fejlődni, továbblépni, változtatni?

? Résztvevők

  • Zubek Adrienn – Jámbor András kampányának kampányfőnöke (Budapest 6. OEVK)
  • Ács Annamária – Szél Bernadett kampányának kampányfőnöke és koordinátora (Pest 02. OEVK)
  • Molnár Tímea (Amnesty International Magyarország, mobilizációs vezető) és
  • Dudits Luca (Háttér Társaság, kommunikációs munkatárs) – ‘Érvénytelen kérdésre, érvénytelen válasz’ kampány szervezői
  • Moderátor: Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája)

? A beszélgetés annak a tanulási folyamatnak a része, amit a Közélet Iskolája 2017-ben indított el és ennek keretében született többek között a Választási mindenkié! című kisokos, amit itt tudsz letölteni: https://kozeletiskolaja.hu/post/tag/ingyenes/

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás