Barion Pixel

Tudástár

A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Támogatjuk a civil szervezeteket a hatékonyabb működésben. Sokszínű közösséget építünk, ahol a kritikus gondolkodás, a demokratikus részvétel és a szolidaritás érték. Eddigi munkánkról itt lehet többet megtudni.

Olyan embert keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, és azért szeretne tenni nap mint nap, hogy ezek az értékek és képzési lehetőségek eljussanak a kirekesztett emberekhez is. Az Közélet Iskolája irodája Budapesten van, ám részben otthonról dolgozunk kötetlen munkaidőben. Alkalmanként, de előre tervezetten dolgozunk hétvégi napokon is.

Félállású (heti 20 órás) kommunikációs munkatársat keresünk, akinek a fő feladatai a következők:

 • közösségi média felületek kezelése és tartalomkészítés
 • képzési felhívások terjesztése (emailben, online hirdetésben, újságban, plakátokon stb.)
 • honlaptartalmak feltöltése
 • hírlevelek és szervezeti szövegek írása, szerkesztése
 • kommunikációs  és adománygyűjtő  kampányok tervezése és koordinálása
 • alkalmanként eseményeken helyszíni kommunikációs feladatok (pl. fotózás, streamelés, posztolás)

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi tapasztalattal és képességekkel:

 • közösségi média használatában vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalat
 • el tud végezni könnyebb grafikai munkákat (pl. borítóképek és posztok szerkesztése)
 • jó fogalmazókészség
 • elkötelezettség a Közélet Iskolája céljai és értékei iránt
 • önállóan és csapatban is szívesen dolgozik
 • jó időkezelés rugalmas munkaidőben

Előnyt jelent a kiválasztásnál:

 • wordpress alapú honlap ismerete
 • tapasztalat közösségi, civil vagy érdekvédelmi munkában

Fizetés: nettó 132.000 Ft/hó (bruttó 198.500 Ft)

Jelentkezés: 2022. július 29-ig a kozeletiskolaja@gmail.com címre elküldött magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel. Az email tárgyában szerepeljen ez: „kommunikációs munkatárs jelentkezés”.

A kiválasztás folyamata:

1. önéletrajz és motivációs levél beküldése – határidő: 2022. július 29.

2. személyes interjúk: 2022. július 27. vagy augusztus 4.

3. elképzelhető, hogy a személyes interjúk után egy kisebb feladatot is kapnak a jelentkezők, ami otthon megírható pár napos határidővel

4. munkakezdés időpontja: leghamarabb 2022. augusztus közepe

Ha kérdésed van, írj a kozeletiskolaja@gmail.com címre!

_______________________________

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás