Barion Pixel

Tudástár

A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat a hatékonyabb működésben. Sokszínű közösséget építünk, ahol a kritikus gondolkodás, a demokratikus részvétel és a szolidaritás érték. Eddigi munkánkról ezen a linken lehet többet olvasni.

Olyan embert keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, és azért szeretne tenni nap mint nap, hogy ezek az értékek és képzési lehetőségek eljussanak a kirekesztett emberekhez is.

Félállású (heti 20 órás) kommunikációs munkatársat keresünk, aki kommunikációs csapatunk tagjaként dolgozik a szervezet láthatósága és oktatási programjaink széleskörű elérése érdekében.

Fő feladatai a következők:

 • közösségi média felületek kezelése és tartalomkészítés
 • honlaptartalmak feltöltése
 • hírlevelek és szervezeti szövegek írása, szerkesztése
 • kommunikációs és adománygyűjtő kampányok tervezése és koordinálása
 • sajtómegjelenések szervezése
 • alkalmanként eseményeken helyszíni kommunikációs feladatok (pl. fotózás, streamelés, posztolás)

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi tapasztalattal és képességekkel:

 • közösségi média használatában vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalat
 • jó fogalmazókészség
 • elkötelezettség a Közélet Iskolája céljai és értékei iránt
 • önállóan és csapatban is szívesen dolgozik
 • jó időkezelés rugalmas munkaidőben

Előnyt jelent a kiválasztásnál:

 • grafikai program ismerete (pl. Canva vagy InDesign)
 • tapasztalat közösségi, civil vagy érdekvédelmi munkában
 • tapasztalat adománygyűjtés területén

Az Közélet Iskolája irodája Budapesten van, és részben otthonról dolgozunk kötetlen munkaidőben. Alkalmanként, de előre tervezetten dolgozunk hétvégi napokon is.

Fizetés: bruttó 262.400 Ft, ami kedvezmények nélkül nettó 174.496 Ft

Jelentkezés: 2024. május 31-ig az allas@kozeletiskolaja.hu címre elküldött magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel. Az email tárgyában szerepeljen ez: „kommunikációs munkatárs jelentkezés”.

A kiválasztás folyamata:

 • önéletrajz és motivációs levél beküldése – határidő: 2024. június 2.
 • személyes interjúk: 2024. június 10-14.
 • a személyes interjúk után egy kisebb feladatot is kapnak a jelentkezők, ami otthon megírható párnapos határidővel
 • munkakezdés időpontja: leghamarabb 2024. július eleje

Tovább információ: allas@kozeletiskolaja.hu

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás