Barion Pixel

Tudástár

Our common city conference – Budapest, February 23, 2019.

What are the challenges for a local initiative to enter the field of political communication and campaigning? How can we both focus on our core issues and reach out to new supporters and voters?

Guest: Hana Jusic is a local representatives of the Zagreb Je Nas movement in the city of Zagreb.

Moderator: Mónika Bálint, national community organizer at the Civil College Foundation

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás