Barion Pixel

Tudástár

A társadalmi változásért közösségben lehet tenni: egy olyan csoportban, ahol tiszták a szerepek és felelősségek, demokratikus döntések születnek és a tagok egyetértenek a hosszú távú célokban. Ezen a képzésünkön megtanulhatod, hogyan építs te is ilyen csoportot!

Neked szól ez a képzés, ha:
– van egy ötleted, és elindítanál egy csoportot,
– megújítanád a jelenlegi csoportod működését
– vagy új tagokat szeretnél bevonni.
Előnyben részesülnek azok, akik ketten jelentkeznek a csoportjukból vagy akik hátrányos helyzetű csoport tagjai.
⏰ Mikor? 2022. október 22-23.
szombat 10-18 óra, vasárnap 9-17 óra
? Hol? Auróra közösségi ház (Budapest, Auróra utca 11.) – akadálymentes helyszín!
✏ Ha szeretnél részt venni, töltsd ki ezt a jelentkezési lapot október 9-ig: https://forms.gle/dZyPZLao7hQ9NWQG7
A kétnapos képzésen ilyen kérdésekről tanulunk interaktív módszerekkel:
– Hogyan lesz egy jó ötletből közös ügyért dolgozó csoport?
– Hogyan alakítsunk ki demokratikus csoportműködést, amiben jó dolgozni?
– Hogyan toborozzunk és tartsunk meg új tagokat?
– Hogyan légy jó közösségi vezető?
? A képzésen a részvétel ingyenes. Ha van lehetőséged befizetni a 25.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, akkor adományoddal hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. A képzés alatt ebédet, valamint szükség esetén gyermekfelügyeletet, utazási támogatást és szállást is biztosítunk.
? A képzést tartják Fernengel Ági (Közélet Iskolája) és Csordás Anett (Lépjünk, hogy léphessenek).
__________________________
Keress minket bátran, ha kérdésed van! www.kozeletiskolaja.hu, kozeletiskolaja@gmail.com, 0630 8717762
További programok: https://kozeletiskolaja.hu/kepzesek-es-esemenyek/

A képzés a Rosa Luxemburg Alapítvány támogatásával valósul meg.

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás