Barion Pixel

Tudástár

A magyarországi fogyatékos mozgalom egyik legnagyobb sikere a hármas metró teljes akadálymentesítésének kiküzdése, aminek ráadásul az eredménye idéntől tapasztalható is, hisz tavasszal átadták a felújított – és akadálymentesített – metrót. De hogyan sikerült a közös érdekérvényesítés megteremtése? Hogyan látják a kampányban dolgozó aktivisták az ellenzéki pártok szerepét? Milyen eszközökkel tudták megszólítani a közvéleményt, és fenntartani a média figyelmét?

A Közélet Iskolája Podcast új epizódjának vendége a kampány két meghatározó alakja, Csángó Dániel (Freekey) és Hruskó Erika (Önállóan lakni – közösségben élni), velük beszélget Seres Lili Hanna és Molnár Zóra.

Hallgasd meg a Közélet Iskolája Podcast 3. epizódját ezen a linken!

Iratkozz fel a Közélet Iskolája Podcast lejátszási listájára, hogy ne maradj le az új részekről!

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás