Barion Pixel

Tudástár

Először vettem részt Közélet iskolája képzésen, de biztosan nem utoljára! A képzés 4×3 órában zajlott online, amit szuperül oldottak meg a trénerek.A felület, amit használtunk alkalmas volt kiscsoportos és szituációs feladatok kipróbálására is, ami jól kiegészítette az elméleti anyagot.
A képzés interaktív volt a házifeladatok pedig biztosították, hogy mindenki kapjon egyéni visszajelzéseket is a munkájára. A képzés során megismerkedhettem a vezetői stílusokkal, a toborzással, a csoportok lehetséges felépítésével és kitértünk a csoport dinamikákra a nehézségekre is.
Ez a képzés nagyon sok hasznos eszközt adott, amit alig várom, hogy beépíthessek a saját csoportjaimmal való munkába. Köszönöm nektek még egyszer 🙂

V. Szabó Júlia beszámolója

Megosztás Facebookon
Szerkesztette: Udvarhelyi Tessza, Közélet Iskolája (Ez a cikk a 2022. július 3-án az Aurórában elhangzott kerekasztal-beszélgetés szerkesztett leirata.) Fernengel Ági: Üdvözlünk titeket a Közélet Iskolája nyári egyetemének utolsó programján, amelyen...
0
Megszakítás