Barion Pixel

Tudástár

A Közélet Iskolájában az aktív állampolgárság, az önszerveződés és az érdekérvényesítés eszközeit tanítjuk képzéseken és más programokon. Csatlakozz hozzánk, ha te is tennél azért, hogy egyre többen kezdjenek el szerveződni és sikerrel képviseljék az érdekeiket! Itt egy elkötelezett, sokszínű és aktív csapat vár!

A felhívás neked szól, ha szeretnél bekapcsolódni a munkánkba, és szívesen…

  • vezetnéd a Szerveződj! című érdekvédelmi társasjátékunkat önszerveződő és hátrányos helyzetű közösségekben,
  • fotóznál képzéseinken,
  • standolnál külső eseményeken,
  • vállalnál háttérmunkákat (pl. szövegek lektorálása, fordítás, stb.),
  • segítenél programjaink lebonyolításában (pl. városi séták).

Jelentkezz ennek a jelentkezési lapnak a kitöltésével október 8-ig!

Ha további kérdésed van, írj az onkentes@kozeletiskolaja.hu e-mail címre, vagy keresd Tóth Esztert a +36204473688-as telefonszámon.

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás