Barion Pixel

Tudástár

A Közélet Iskolájában az aktív állampolgárság, az önszerveződés és az érdekérvényesítés eszközeit tanítjuk képzéseken és más programokon. Csatlakozz hozzánk, ha te is tennél azért, hogy egyre többen kezdjenek el szerveződni és sikerrel képviseljék az érdekeiket! Itt egy elkötelezett, sokszínű és aktív csapat vár!

A felhívás neked szól, ha szeretnél bekapcsolódni a munkánkba, és szívesen…

  • vezetnéd a Szerveződj! című érdekvédelmi társasjátékunkat önszerveződő és hátrányos helyzetű közösségekben,
  • fotóznál képzéseinken,
  • standolnál külső eseményeken,
  • vállalnál háttérmunkákat (pl. szövegek lektorálása, fordítás, stb.),
  • segítenél programjaink lebonyolításában (pl. városi séták).

Jelentkezz ennek a jelentkezési lapnak a kitöltésével október 8-ig!

Ha további kérdésed van, írj az onkentes@kozeletiskolaja.hu e-mail címre, vagy keresd Tóth Esztert a +36204473688-as telefonszámon.

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája kritikai pedagógia képzése alapvetően nem egy módszerről és nem kizárólag tanároknak szól. A kritikai pedagógia leginkább szemlélet vagy filozófia, amely a minket körülvevő társadalom struktúráinak, folyamatainak és...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás