Barion Pixel

Tudástár

Az Auróra közel 12 éven keresztül adott otthont a Közélet Iskolájának, és a nagyterem volt a képzéseink állandó színtere. Udvarhelyi Tessza, a Közélet Iskolája alapítója így emlékszik erre a helyszínre: “Ha erre a teremre gondolok, két érzés tölt el: az otthonosság és a frusztráció. Otthonos, mert tényleg minden zegzugát ismerem, mindenféle berendezésben tanítottam vagy beszélgettem benne, volt ez képzőterem, bulihelyszín, étterem, megemlékezőhely, kiállítótér és sok minden más is a Közélet Iskolája életében. És frusztráló, mert a 12 év során ritkán fordult elő, hogy minden működött volna benne egyszerre: a fűtés, a projektor, a lámpák, az ajtók, az ablakok. Na és hát persze a vécék – amikor sikerült végre hosszú hónapok után ülőkét szerelni az egyik vécére a női mosdóban, vécéavatót tartottunk! Hányszor sóhajtoztunk, hogy hát igen, ez az Auróra – káoszos, de valami miatt mégiscsak összeáll és működik!”


Március végével bezár az Auróra, a közösségi tér és mozgalmi központ, ahol a Közélet Iskolája 2014-ben otthonra lelt. Ezzel az történettel, valamint Facebook-oldalunkon egy visszaemlékező posztsorozattal búcsúzunk ettől a pótolhatatlan bázistól és közösségtől, amelynek a Közélet Iskolája is büszke tagja volt.

Megosztás Facebookon
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás
Közélet Iskolája
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.