Barion Pixel

Tudástár

Nagyon régóta szerettem volna részt venni ezen a képzésen, nagyon örülök, hogy online is elérhetővé vált! Ez a forma lehetővé tette, hogy kisgyerekes anyaként is érdemben tudjak fejlődni csoportszervezéssel kapcsolatos kérdésekben.

Inspiráló volt ez a környezet, a technika adta lehetőségek széles tárházának használata, az eltérő korosztályokat képviselő csoporttársak. Tényleg mindenkitől lehet tanulni!

Az oktatók nagyon felkészültek voltak, a témákat koncentráltan, de mégis alaposan jártuk körbe. Számomra katarzisértékű volt az egyes csoportbeli szerepeket mind-mind átélni, és így saját szemüvegemet levéve, friss szemmel tekinteni problémákra, helyzetekre!

Köszönöm, hogy részt vehettem, biztosan találkozunk még!

Gervai Nóra beszámolója

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolájában az aktív állampolgárság, az önszerveződés és az érdekérvényesítés eszközeit tanítjuk képzéseken és más programokon. Csatlakozz hozzánk, ha te is tennél azért, hogy egyre többen kezdjenek el szerveződni...
Megszakítás