Barion Pixel

Tudástár

A november 23-24-ei hétvégén érdekes eseményen vettem részt. A Közélet Iskolája Miskolcra látogatott, akik A jogaid nem védik meg magukat! című képzést tartottak. Az először száraz anyagnak tűnő téma bemutatása számomra nagyon izgalmas volt. Nem jogszabályok és törvények bemagolásáról szólt a tréning. Helyettük gyakorlati példák, a való életben megtörtént események alapján okosodtunk.

Filmnézés, előadás, csoportos feladatok, kreativitás, vita és véleménykifejtés keretein belül bővítettük tudásunkat az állampolgári jogok egy részéről.

A képzés családias környezetben, családias légkörben zajlott. Jó kedv és közvetlen kapcsolat volt a jelen lévők között. A két hétvégi napra az ebéd ellátás is biztosítva volt, ami olyan finom volt, mint a nassolnivalók, amelyeket szintén élvezhettünk.

Végső soron, a képzés egy izgalmas hétvégi elfoglaltság volt, amely maradandó élményeket hagyott bennem. Tanulhattam, elsajátíthattam néhány jogi tudnivalót, ugyanakkor jól érezhettem magam és szórakozhattam. Aki teheti, legyen részese egy ilyen képzésnek!

Köszönöm a lehetőséget és az élményt!

Himer Edina beszámolója

 

Megosztás Facebookon
Az elmúlt 5 év józsefvárosi közösségi választási kampányainak történetét kötjük össze a kerekasztal beszélgetésen. Többek között szó lesz még szervezeti tanulásról, arról hogyan épültek egymásra a kampányok és mit jelentett...
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Támogatjuk a civil szervezeteket a hatékonyabb működésben. Sokszínű közösséget építünk, ahol a kritikus gondolkodás, a...

Támogasd a munkánkat és
legyél részese a változásnak!

Támogatod, hogy egy igazságos országban éljünk, ahol mindenkinek megvan a tudása és képessége ahhoz, hogy kiálljon az érdekeiért

Segíted a magyarországi mozgalmi és civil szféra fejlődését

Hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek

0
Skip to content