Barion Pixel

Tudástár

Az előadóink lendülete, vidámsága, a számunkra átadott szakmai tudásuk folyamatosan fenntartotta az érdeklődésünket. Vidám, pár perces játékokkal adták meg a lendületet a közös munkához. A logikusan felépített előadásaikban átvezettek minket a csoportszervezés folyamatán, megmutatták az útvesztőket is. Bevontak minket a lépések ismertetése során a témák kifejtésébe. Nagyszerű volt, hogy képesek voltunk csapatban együtt dolgozni, pedig mindannyian más területet képviseltünk.

A kétnapos képzésnek köszönhetően, ahol a csoporttagok más-más megvilágításban szóltak egy-egy témához, sok hasznos ismeretet kaptunk. Ez arra ösztönöz engem, és úgy érzem a csoport tagjait is, hogy cselekedjünk. Az előadóknak köszönjük szépen kiváló munkájukat.

Kondor Erzsébet, résztvevő

Résztvevőink mondták:

  • „Ha bármilyen csoportot tervezel, először ezzel a képzéssel kezd!”
  • „Többet tanultam a jó szervezeti felépítésről és annak fontosságáról, illetve a szervezeti kultúráról, stratégiai tervezésről.”
  • „Megléphetőek a dolgok, amik ijesztőnek tűnnek, főleg ha vannak társaid.
  • „Elakadtál a csoportoddal? Egyedül érzed magad a problémáddal? Gyere, mert lesz megoldás!”
  • „Gyors képzés arról, hogyan szervezz csoportot! A kiindulási ötlettől a vízióig.”
  • „Mindenkinek ajánlom, akinek van saját csoportja, vagy szeretne egyhez tartozni, akár úgy, hogy létrehoz egyet. Mindenkinek, akinek fontos érték a közösség.”
  • „Nagyon tartalmas és nagyon jó hangulatú!
  • „Aktuális! Cselekvő állampolgárságra nevel.”
  • „Rendszerezi a gondolataid és felkészít majdnem mindenre. Tudás, amiről nem is gondolnád, hogy létezik és ennyire hasznos!”
  • „A szervezettség felszabadít!”
Megosztás Facebookon
Ünnepelj velünk! Tízéves a Közélet Iskolája, tíz éve dolgozunk közösségi oktatási központként és segítjük az önszerveződést és mozgalomépítést. Az elmúlt évtized rengeteg tudásból, tapasztalatból és közös küzdelemből állt össze – nagyon...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás