Barion Pixel

Tudástár

Kerekasztal beszélgetés a Közös Városunk konferencián 2021. október 16-án.

A 2019-es önkormányzati választási kampányban kaptunk rengeteg választási ígéretet és a mi felelősségünk is az, hogy ezek meg is valósuljanak” – de milyen lehetőségei vannak a civil szervezeteknek a képviselők számonkérésére a valóságban? Ezzel kapcsolatos nehézségeikről, dilemmáikról beszélgetettünk.

Résztvevők:

  • Juhász Veronika (MKKP, önkormányzati képviselő)
  • Vincze Orsi (K-Monitor jogi munkatársa)
  • Halász Áron (Magyar Kerékpárosklub elnökhelyettese)
  • Szulovszky István (Civil Kotta elnöke és alapítója)
  • Moderátor: Sebály Bernadett

Nézd meg a konferencia többi beszélgetését is ezen a linken!

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás