Barion Pixel

Tudástár

Az elmúlt 5 év józsefvárosi közösségi választási kampányainak történetét kötjük össze a kerekasztal beszélgetésen. Többek között szó lesz még szervezeti tanulásról, arról hogyan épültek egymásra a kampányok és mit jelentett nekik Józsefvárosban kampányolni.

▪ 2017-es Mártát a Magdolnának, Marta Bolba

▪ 2019-es Pikó-kampány (C8 Civilek Józsefvárosért)

▪ 2022-es Jámbor kampány (Szikra Mozgalom) szervezői,

▪Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája, a Mártát a Magdolnának és a Pikó-kampány kampányfőnöke), aktivista, jelölt és kampányfőnök szerepből beszélnek majd arról, mi a közösségi kampányolásról.

Résztvevők:

  • Bolba Márta (Mártát a Magdolnának kampány)
  • Molnár György (Pikó-kampány – C8-Civilek Józsefvárosért)
  • Somogyi Péter (Jámbor-kampány – Szikra Mozgalom)
  • Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája, a Mártát a Magdolnának és a Pikó-kampány kampányfőnöke)
  • moderál: Fernengel Ági – Közélet Iskolája

 A beszélgetés annak a tanulási folyamatnak a része, amit a Közélet Iskolája 2017-ben indított el és ennek keretében született többek között a Választási mindenkié! című kisokos, amit itt tudsz letölteni.

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás