Barion Pixel

Tudástár

Az elmúlt 5 év józsefvárosi közösségi választási kampányainak történetét kötjük össze a kerekasztal beszélgetésen. Többek között szó lesz még szervezeti tanulásról, arról hogyan épültek egymásra a kampányok és mit jelentett nekik Józsefvárosban kampányolni.

▪ 2017-es Mártát a Magdolnának, Marta Bolba

▪ 2019-es Pikó-kampány (C8 Civilek Józsefvárosért)

▪ 2022-es Jámbor kampány (Szikra Mozgalom) szervezői,

▪Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája, a Mártát a Magdolnának és a Pikó-kampány kampányfőnöke), aktivista, jelölt és kampányfőnök szerepből beszélnek majd arról, mi a közösségi kampányolásról.

Résztvevők:

  • Bolba Márta (Mártát a Magdolnának kampány)
  • Molnár György (Pikó-kampány – C8-Civilek Józsefvárosért)
  • Somogyi Péter (Jámbor-kampány – Szikra Mozgalom)
  • Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája, a Mártát a Magdolnának és a Pikó-kampány kampányfőnöke)
  • moderál: Fernengel Ági – Közélet Iskolája

 A beszélgetés annak a tanulási folyamatnak a része, amit a Közélet Iskolája 2017-ben indított el és ennek keretében született többek között a Választási mindenkié! című kisokos, amit itt tudsz letölteni.

Megosztás Facebookon
Az elmúlt 5 év józsefvárosi közösségi választási kampányainak történetét kötjük össze a kerekasztal beszélgetésen. Többek között szó lesz még szervezeti tanulásról, arról hogyan épültek egymásra a kampányok és mit jelentett...
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Támogatjuk a civil szervezeteket a hatékonyabb működésben. Sokszínű közösséget építünk, ahol a kritikus gondolkodás, a...

Támogasd a munkánkat és
legyél részese a változásnak!

Támogatod, hogy egy igazságos országban éljünk, ahol mindenkinek megvan a tudása és képessége ahhoz, hogy kiálljon az érdekeiért

Segíted a magyarországi mozgalmi és civil szféra fejlődését

Hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek

0
Skip to content