Barion Pixel

Tudástár

A beszélgetés célja, hogy bemutassunk olyan helyi szinten politizáló állampolgárokat, akik az önkormányzaton kívül, az önkormányzaton belül vagy az önkormányzatba igyekezve próbálnak meg változást elérni a városukban – hogy az igazságosabb, fenntarthatóbb és befogadóbb legyen.

Vendégek:

 • Baranyi Krisztina – önkormányzati képviselő Budapest IX. kerületében
 • Gidai Judit – MOST Egyesület (Veszprém)
 • Pikó András – C8 – Civilek Józsefvárosért
 • Varga Andrea – civil aktivista, a Padtársak civil közösség egyik alapítója, szakszervezeti vezető (Miskolc)

Moderátorok:

 • Kemény Vagyim – szociológus, Tilos rádió
 • Nyári Juli, tréner – Civil Hírügynökség, Tilos Rádió Beszélgetés a Közös Városunk konferencián 2019. február 23-án.

/// Reinventing local politics in Hungary The aim of the discussion is to introduce citizens who are doing politics on a local level and are trying to make changes, whether outside, inside or on their into municipalities – to make those cities more just, more sustainable and more inclusive.

Guests:

 • Krisztina Baranyi – municipal representative in the 9th district of Budapest
 • Judit Gidai – MOST Association (Veszprém)
 • András Pikó – C8 – Civilians for Józsefváros
 • Andrea Varga – civil activist, co-founder of the Padtársak civil community, union leader (Miskolc)

Moderators:

 • Vagyim Kemény – sociologist, Tilos Radio
 • Juli Nyári – trainer, Civil News Agency, Tilos Radio

Roundtable discussion at the Our common city conference on February 23, 2019.

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
A Közélet Iskolájában immár 10 éve, országszerte támogatjuk a magyar civil szervezeteket, csoportokat az önszerveződés és a hatékony érdekvédelem eszközeinek elsajátításában. Segíts te is, hogy folytathassuk a munkánkat és még...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás