Barion Pixel

Tudástár

A 2020. január 28-án megrendezett „Nők és társadalmi mozgalmak” filmklub sorozat első eseményén a résztvevők az Adát polgármesternek! című dokumentumfilm vetítését követően izgalmas beszélgetést hallgathattak meg a C8 részvételével. Szó volt az őszi kampányukról Józsefvárosban, az önkormányzati választások sikereiről, a nők szerepéről a mozgalomban, illetve az üvegplafonról a nők politikai szerepvállalásában.

A háromrészes filmklub a Friedrich Ebert Stiftung és a Közélet Iskolája közös projektje, aminek tematikája a nők szerepét és a nemek közötti egyenlőséget járja körül különböző társadalmi mozgalmakról készült filmek mentén.

Megosztás Facebookon
A Közélet Iskolája célja, hogy mindenki számára elérhetővé tegyük az önszerveződéshez szükséges tudást és képességeket. Képzéssel, stratégiai tervezések vezetésével, kutatással és tudástermeléssel támogatjuk a civil szervezeteket és alulról szerveződő csoportokat...
Kosár
//
A kosarad üres.
0
//
Megszakítás