Barion Pixel

Lakóhelyi23

Jelentkezési határidő:

2023-03-12

Szeretnéd, hogy irodaház helyett közösségi kert épüljön a foghíjtelken az utcádban? Szükség lenne egy zebrára, hogy biztonságos módon juthassanak át a helyiek az út túloldalán álló szupermarketbe? Van egy jó ötleted és szeretnéd hozzá a helyi önkormányzat támogatását?

Ha foglalkoztatnak hasonló kérdések, ez a képzés neked szól! Ezen a hétvégén a helyi ügyekkel kapcsolatos szerveződés módszereivel foglalkozunk:

• megtanulhatod feltérképezni és elemezni a helyi szereplőket,
  • átgondolhatod, hogy juthatsz hozzá az ügyed képviseléséhez szükséges információkhoz,
  • ötletelhetsz azon, milyen eszközöket érdemes használnod a célod elérése érdekében,
  • tanulhatsz arról, hogy hogy vonhatsz be helyben minél többeket a csapatodba,
  • és megismerkedhetsz sikeres szerveződések történetével is.

Képzésünkön hasonló érdeklődéssel bíró emberekkel, sokszínű csapatban, interaktív módszerekkel tanulunk közösen.

Mikor? 2023. március 25-26. (szombat 10-18, vasárnap 9-17 óra)
Hol? Auróra Közösségi Ház (Budapest 1084, Auróra utca 11.)

Ha szeretnél részt venni, jelentkezz az oldal alján található jelentkezési lapon március 12-ig!

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 25.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. Ebédet, valamint szükség esetén gyermekfelügyeletet, utazási támogatást és szállást is biztosítunk. A képzés helyszíne fizikailag akadálymentesített.

A képzést Udvarhelyi Tessza és Bauer Flóra, a Közélet Iskolája munktatársai tartják.

Ha kérdésed van, keress bátran: info@kozeletiskolaja.hu, +36 30 8717762 (Gecse Barbara) További programjainkat ITT találod!

Helyszín:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2023-03-12

Időpont:

március 25-26.

Nem jó az időpont? Iratkozz fel, és értesítünk, ha újra meghirdetjük a képzést!

Megosztás Facebookon
Megszakítás