Barion Pixel

szcenárió tervezés

Jelentkezési határidő:

2022-02-06

Ti már elkezdtétek a felkészülést arra, hogy mi lesz, ha az ellenzék győz a 2022-es tavaszi választáson? És arra, ha a most kormányzó FIDESZ-KDNP győz? Hogyan fog reagálni a szervezetetek? Milyen új feladataitok lesznek? Milyen új nehézségeitek? Mi lesz a szerepetek szervezetként a régi vagy új helyzetben?

Kiket várunk? Erre a műhelyünkre civil szervezetek, önszerveződő közösségek és társadalmi mozgalmak képviselőit várjuk, akik szeretnék megtanulni egy stratégia alkotó módszer, az ún. szcenárió tervezés alapjait, feltérképezni a 2022-es országgyűlés lehetséges kimeneteleit és kidolgozni, hogy a szervezetük, közösségük milyen stratégiát kövessen a választások után. Előnyt jelent, ha egy szervezetből/közösségből többen jelentkeznek, mert így hatékonyabban lehet a gyakorlatba ültetni a tanultakat.

Hol? Budapest, akadálymentes helyszín

Mikor? 2022. február 19-20. (szombat-vasárnap) 10-18 óra

Ha szeretnél részt venni, töltsd ki az oldal alján található jelentkezési lapot 2022. február 6-ig!

Részvétel csak védettségi igazolvánnyal! A helyszínen maszk viselése kötelező.

Az képzésen ilyen kérdésekről tanulunk interaktív módszerekkel:

• Mi az a szcenárió tervezés?
  • Milyen kimenetelei lehetnek a 2022 tavaszi választásoknak?
  • Milyen utak állnak az egyes civil szervezetek előtt a választási eredménytől függően?
  • Hogyan lehet felkészülni előre a különböző kimenetelekre?

A képzésen a részvétel ingyenes. Ha van lehetőséged befizetni a 25.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, akkor adományoddal hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. A képzés alatt ebédet, valamint szükség esetén gyermekfelügyeletet, utazási támogatást és szállást is biztosítunk.

A képzést Udvarhelyi Tessza (Közélet Iskolája) és Sebály Bernadett tarják.

Keress minket bátran, ha kérdésed van! www.kozeletiskolaja.hu, kozeletiskolaja@gmail.com, 0620 957 1610

Helyszín:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2022-02-06

Időpont:

Február 19-20

Megosztás Facebookon

Támogasd a munkánkat és
legyél részese a változásnak!

Támogatod, hogy egy igazságos országban éljünk, ahol mindenkinek megvan a tudása és képessége ahhoz, hogy kiálljon az érdekeiért

Segíted a magyarországi mozgalmi és civil szféra fejlődését

Hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek

Rólunk

Közélet Iskolája Alapítvány

Képzési központ és iroda: 1084 Budapest Auróra utca 11.
Email: kozeletiskolaja@gmail.com
Telefon: 06 20 957 1610 (Fernengel Ági)
Adószám: 18626654-1-41
Bankszámlaszám: 16200106-11553650 (Magnet Bank)