Barion Pixel

Hogyan szervezzünk csoportot?

Jelentkezési határidő:

2022-10-06

A társadalmi változásért közösségben lehet tenni: egy olyan csoportban, ahol tiszták a szerepek és felelősségek, demokratikus döntések születnek és a tagok egyetértenek a hosszú távú célokban. Ezen a képzésünkön megtanulhatod, hogyan építs te is ilyen csoportot! Neked szól ez a képzés, ha van egy ötleted, és elindítanál egy csoportot, megújítanád a jelenlegi csoportod működését vagy új tagokat szeretnél bevonni. Előnyben részesülnek azok, akik ketten jelentkeznek a csoportjukból vagy akik hátrányos helyzetű csoport tagjai.

Mikor? 2022. október 22-23. (hétvége) 10-18 óra

Hol? Auróra közösségi ház (Budapest, Auróra utca 11.) - akadálymentes helyszín

Ha szeretnél részt venni, töltsd ki az oldal alján található jelentkezési lapot október 6-ig!

A kétnapos képzésen ilyen kérdésekről tanulunk interaktív módszerekkel:

• Hogyan lesz egy jó ötletből közös ügyért dolgozó csoport?
  • Hogyan alakítsunk ki demokratikus csoportműködést, amiben jó dolgozni?
  • Hogyan toborozzunk és tartsunk meg új tagokat?
  • Hogyan légy jó közösségi vezető?

👉A képzésen a részvétel ingyenes. Ha van lehetőséged befizetni a 25.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, akkor adományoddal hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. A képzés alatt ebédet, valamint szükség esetén gyermekfelügyeletet, utazási támogatást és szállást is biztosítunk.

👥 A képzést tartják Fernengel Ági (Közélet Iskolája) és Csordás Anett (Lépjünk, hogy léphessenek).

Kapcsolat: www.kozeletiskolaja.hu, kozeletiskolaja@gmail.com, 0630 8717762 (Gecse Barbara)

További programok a Közélet Iskolájától

Helyszín:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2022-10-06

Időpont:

október 22-23

Megosztás Facebookon

Támogasd a munkánkat és
legyél részese a változásnak!

Támogatod, hogy egy igazságos országban éljünk, ahol mindenkinek megvan a tudása és képessége ahhoz, hogy kiálljon az érdekeiért

Segíted a magyarországi mozgalmi és civil szféra fejlődését

Hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek