KÉPZÉSEK ÉS ESEMÉNYEK

Február 11.

Jelentkezési határidő:

2023-01-26

Te heti hány órát ülsz megbeszéléseken? És mennyi ebből az, amikor úgy érzed, hatékonyan töltitek az időt, jól tudtok beszélgetni, megfelelően haladtok a kitűzött cél felé és esetleg még a hangulat is jó?

Ezen a képzésen a résztvevők megismerkedhetnek a beszélgetések és találkozók demokratikus moderálásához szükséges alapokkal annak érdekében, hogy a csoportjuk még hatékonyabban tudjon működni. A képzés alatt lehetőség lesz közösen gondolkodni, megosztani a tapasztalatokat és konkrét helyzeteket is gyakorolni.

Mikor? 2023. február 11. (szombat) 10.00-18.00

Hol? Auróra közösségi ház (Budapest, Auróra utca 11. - akadálymentes helyszín)

Ha szeretnél részt venni, jelentkezz az az oldal alján található jelentkézési lapon 2023. jan. 26-ig!

? Az egynapos képzésen ilyen kérdésekre keresünk megoldásokat:

• Milyen tipikus nehéz helyzetek lehetnek egy beszélgetés vezetésében, és hogyan kezeljük ezeket?
  • Milyen praktikákkal könnyíthetjük meg a magunk dolgát moderátorként?
  • Hogyan lehet elősegíteni, hogy a beszélgetésbe mindenki be tudja vinni a véleményét, ám ne tartsanak végtelenségig a találkozók?
  • Hogyan lehet hatékonyan és demokratikus módon döntéseket hozni?

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 15.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. A képzés alatt ebédet, valamint szükség esetén utazási támogatást, gyermekfelügyeletet és szállást is biztosítunk.

A képzést Bauer Flóra (interkulturális pszichológia és pedagógia szakértő, a Közélet Iskolája oktatási programfelelőse) és Tóth Eszter (művészetterapeuta, a Közélet Iskolája közösségi koordinátora) tartják.

Keress minket bátran, ha kérdésed van! www.kozeletiskolaja.hu, oktatas@kozeletiskolaja.hu, 06308717762

Helyszín:

Jelentkezési határidő:

2023-01-26

Időpont:

Február 11.

Nem jó az időpont? Iratkozz fel, és értesítünk, ha újra meghirdetjük a képzést!