Barion Pixel

Budapest

Időpont:

október 8-9

A propagandamédia célkeresztjében – képzés médiatámadásokhoz

Jelentkezési határidő:

2022-09-25

A mai magyar médiakörnyezetben rendszeresen érnek médiatámadások civil szervezeteket és szerveződéseket. Ezen a képzésen megtanulhatod, hogy mire számíts, ha médiatámadás éri a csoportodat vagy civil szervezetedet, hogyan működik a propagandamédia, miként reagálj egy lejárató kampányra úgy, hogy erősíteni tudd az ügyedet. A kétnapos képzés során gyakorlati szempontokat kaphatsz a stratégiád kialakításához, és megtanulhatsz felkészülni lehetséges támadásokra.

Mikor? 2022. október 8-9. (hétvége) 10-18 óra

Hol? Budapesten akadálymentes helyszínen

Ha szeretnél részt venni, töltsd ki az oldal alján található jelentkezési lapot szeptember 25-ig!

Kiket várunk? Erre a képzésünkre elsősorban olyan szervezetek tagjait várjuk, akik hátrányos helyzetű emberek, sérülékeny csoportok érdekvédelmével foglalkoznak, és szeretnék fejleszteni a szervezetük kommunikációját. Előnyben részesülnek azok, akik maguk is valamelyik hátrányos helyzetű csoport tagjai.

A kétnapos képzésen ezekre a kérdésekre keresünk megoldásokat:

• Mi a propagandamédia, és milyen eszközöket használ?
  • Hogyan érdemes felkészülni egy médiaszereplésre?
  • Hogy kezeljük, ha hazugságok jelennek meg a szervezetünkről?
  • Hogyan kezeljük, ha személyes támadások érnek minket?
  • Hogyan támogassuk a közösségünket médiatámadás esetén?

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 25.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek.

A képzést Kertész Anna, a Társaság a Szabadságjogokért kommunikációs és adományszervezési stratégiai vezetője tartja, aki maga is megtapasztalt hasonló médiatámadásokat.

Ha kérdésed van, keress minket bátran!  www.kozeletiskolaja.hu, kozeletiskolaja@gmail.com, 0630 871 7762 (Gecse Barbara)

Helyszín:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2022-09-25

Időpont:

október 8-9

Megosztás Facebookon

Támogasd a munkánkat és
legyél részese a változásnak!

Támogatod, hogy egy igazságos országban éljünk, ahol mindenkinek megvan a tudása és képessége ahhoz, hogy kiálljon az érdekeiért

Segíted a magyarországi mozgalmi és civil szféra fejlődését

Hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek