KÉPZÉSEK ÉS ESEMÉNYEK

propaganda

Jelentkezési határidő:

2024-03-17

A mai magyar médiakörnyezetben rendszeresen érnek propagandamédia támadások civil szervezeteket és szerveződéseket.

Ezen a bevezető műhelyen néhány eszközt adunk arra az esetre, ha médiatámadás éri a csoportodat, és gyakorlati szempontokat kaphatsz a stratégiád kialakításához. Tanulhatsz arról milyen új eszközöket ad a hatalom kezébe a "szuverenitásvédelmi” törvény, hogyan működik a propagandamédia, és rövid tervet is készíthetsz, miként reagálj egy lejárató kampányra.

A műhelyen ezekre a kérdésekre keresünk megoldásokat:

• Milyen eszközöket használ a propagandamédia?
  • Hogyan készüljünk fel egy médiaszereplésre?
  • Hogyan kezeljük, ha hazugságok jelennek meg rólunk vagy a szervezetünkről?
  • Hogyan érdemes reagálni, ha propaganda új eszköze egy hivatal?

Mikor? Március 19. (kedd) 17-20 óra

Hol? Auróra Közösségi Ház (Budapest VIII. kerület, Auróra utca 11.) - akadálymentes helyszín

Ha szeretnél részt venni, töltsd ki az oldal alján található jelentkezési lapot március 17-ig!
(Jelentős túljelentkezés esetén hamarabb zárul a jelentkezés.)

Kiket várunk? A háromórás műhelyre elsősorban olyan szervezetek tagjait várjuk, akik hátrányos helyzetű emberek, sérülékeny csoportok érdekvédelmével foglalkoznak, és szeretnék fejleszteni a szervezetük kommunikációját. Előnyben részesülnek azok, akik maguk is valamelyik hátrányos helyzetű csoport tagjai.

A műhelyen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 5.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. A résztvevőknek a műhelyen útiköltség-térítést, valamint rágcsálnivalót tudunk biztosítani.

A műhelyt Kertész Anna, a Társaság a Szabadságjogokért kommunikációs és adományszervezési vezetője tartja, aki maga is megtapasztalt hasonló médiatámadásokat.

Ha kérdésed van, keress minket bátran!  www.kozeletiskolaja.hu, info@kozeletiskolaja.hu, 06 30 871 7762

További programjaink: https://kozeletiskolaja.hu/kepzesek-es-esemenyek/

Helyszín:

Jelentkezési határidő:

2024-03-17

Időpont:

március 19.

Nem jó az időpont? Iratkozz fel, és értesítünk, ha újra meghirdetjük a képzést!